Divadelní představení

22. 10. 2018

Divadelní představení ČARODĚJNICKÝ UČEŇ

Jednoho dne do kraje až na konci světa, po dlouhé řece Minaj, připluje košík s malým chlapcem jménem Melori. V temném kraji plném různých skřetů, divokých vil a tajemných bytostí žijí odedávna tři čarodějnice...Xatorie, Euforie a Třeštice. Čarodějnice se malého chlapce ujmou a vychovají z něj malého čaroděje. Chlapec Melori se ve světě lidí potká se záhadnou dívkou Kirké, která mu pomůže v jeho pátrání o tom kdo je a proč byl jako malé dítě poslán po řece Minaj do záhadného světa. Cestu mu zkříží tajemné bytosti, které se snaží jeho pátrání překazit. S pomocí svých tetiček čarodějnic a pomocí kouzel, která se naučil, se mu snad podaří najít svůj příběh a svůj osud.  Napínavý a poutavý muzikálový příběh je provázen kouzly na profesionální úrovni, světelnými efekty a samozřejmě pro děti zpěvnými texty písní. Divadelní představení předvedli herci Metropolitního divadla v Praze.

Žákům se pohádka velice líbila, spontánně reagovali  a roztleskávala je rytmická melodie všech písniček, které v pohádce zazněly, napnutí byli při kouzelnických efektech a nakonec si mohli zatancovat při poslední písničce.

Náhledy fotografií ze složky Čarodějův učeň